09.02.2019 – Walne zebranie OSP Wiczlino

W dniu 09.02.2019 roku w naszej remizie odbyło się Walne Zebranie Sprawozdawcze na którym podsumowaliśmy miniony rok który pod każdym względem był rekordowy, zaplanowaliśmy działania na bieżący rok, zostały wręczone druhom odznaki za wysługę lat,a strażakom którzy wyjeżdżali najczęściej wręczone okolicznościowe statuetki, uhonorowaliśmy naszych druhów honorowych i wręczyliśmy podziękowania za wsparcie dla Jakub Ubych a także dla Rada Dzielnicy Chwarzno-Wiczlino za wsparcie finansowe. Prezentację „Czujka na straży bezpieczeństwa” przedstawił st.kpt. Paweł Gil, przekazał nam także informację od ministra MSWiA o działaniach PSP i OSP w 2018 roku. Dziękuję wszystkim druhnom, druhom i gościom za uczestnictwo w zebraniu.